Zdalnie sterowany samochód dla dziecka – jaki wybrać? Czym się kierować?

Pojazdy zdalnie sterowane dla dzieci – rodzaje

Wśród zdalnie sterowanych zabawek odnaleźć możemy między innymi: samochody osobowe, sportowe, terenowe, wyścigowe, czołgi, koparki, motocykle i więcej. To jaki pojazd wybierzemy zależy od zainteresowań naszego dziecka.

Maluch, który uwielbia zabawy z piaskiem, na pewno nie pogardzi zdalnie sterowaną koparką, która pomoże mu przesypać piasek z miejsca na miejsce. Taka zdalnie sterowana koparka może też służyć do przewożenia potrzebnych elementów do stworzenia budowli – np. niewielkich klocków.

W naszej ofercie znaleźć można koparkę, sterowaną za pomocą pilota. Koparka na sterowanie porusza się w przód i w tył, potrafi także skręcać. “Łyżka” koparki stanowi element ruchomy i możemy nią sterować za pomocą przycisku.

Fanom szybkiej jazdy na pewno przypadnie do gustu zdalnie sterowany samochód wyścigowy np. czerwony pojazd wyścigowy na sterowanie, charakteryzujący się dużą prędkością, którą potrafi rozwinąć podczas przejazdu. Na dodatek pojazd ten wydaje dźwięk formuły 1. Dobry wybór stanowi równie szybki, zdalnie sterowany samochód sportowy.

Jaki samochód zdalnie sterowany do 200 zł?

W przedziale cenowym do 200 zł można znaleźć wiele interesujących modeli samochodów zdalnie sterowanych. Ceny wszystkich pojazdów sterowanych dostępnych obecnie w naszym sklepie nie przekraczają kwoty 200 zł. Pośród sterowanych pojazdów, dostępnych w naszej ofercie, znaleźć można tańsze modele do 50 zł jak żółte zdalnie sterowane auto, jak i nieco droższe, jednak posiadające dodatkowe atuty np. wyższa prędkość pojazdu, czy dodatkowe efekty świetlne i dźwiękowe. Przykładem może być auto robot czarno-niebieski, który posiada czujniki, które umożliwiają przemianę samochodu w robota, po wykryciu przeszkody na drodze. Samochód ten pozwala nam na jazdę w dwóch trybach. W pierwszym pojazd sterowany jest za pomocą pilota i przemienia się w robota po wciśnięciu odpowiedniego przycisku na pilocie. W drugim zaś jazda, a także przemiana w robota odbywa się automatycznie.

Niezależnie od tego jaki zdalnie sterowany samochód wybierzemy, możemy być pewni, że przyniesie wiele frajdy. Sterowanie pojazdem może okazać się zabawą dla całej rodziny.