Pistolet czarny fortnite

PIS016

21,99 zł

Pistolet na baterie Fortnite w kolorze czarnym przeznaczony jest dla dzieci powyżej 3-go roku życia. Sprawdzi się jako prezent urodzinowy czy też świąteczny. Jest łatwy w obsłudze, a podczas strzelania emituje obraz tarczy. W związku z tym warto go używać w ciemnościach. Posiada certyfikat CE.
Jest bezpieczny dla wszystkich użytkowników, a dodatkowo zapewnia efekty świetlne i dźwiękowe. To doskonałej jakości zabawka dla najmłodszych pociech, którym chce się zapewnić odrobinę dobrej rozrywki. Zaletą proponowanego pistoletu jest także obecność wibracji. W środku znajduje się ruchomy nabój, natomiast górną częścią pistoletu można swobodnie poruszać.
Pistolet sprawdzi się zarówno przy samodzielnej zabawie, ale śmiało można do niej zaprosić swoich rówieśników i rodzinę. Produkt cechuje się nowoczesnym designem, wysoką precyzją wykonania oraz bogatą estetykę, dlatego spodoba się wszystkim dzieciom. Na uwagę zasługuje jego długa żywotność. Można nim strzelać np. do ruchomego lub też stałego celu.

Efekty świetlne i dźwiękowe

Ruchomy nabój w środku

Poruszająca się górna część pistoletu

Wibracje

Pistolet podczas strzelania emituje obraz tarczy, który widać w ciemności

Certyfikat CE

Dla dzieci powyżej 3-go roku życia

Zasilanie:

Baterie 3x AA (brak w zestawie)

Wymiary zabawki:

Długość: 22 cm

Szerokość: 3,5 cm

Wysokość: 13,5 cm